DĀVANTIRGUS rūķīši aicina iesniegt darbus tirdzniecībai!

Reģistrācijas anketa šeit

No 01. 12. līdz 30.12.2018. norisināsies DĀVANTIRGUS AR ROZĪNĪTI. Tas notiks radošajā namiņā “Sarade” Sabilē, Rīgas ielā 34 . Dāvantirgus darbosies no pl.10:00 līdz 20:00 no trešdienas līdz svētdienai..

DĀVANTIRGUS AR ROZĪNĪTI ir īpašs piedzīvojums, kura laikā iespējams iegādāties vairāk kā 200 Latvijas amatnieku, mājražotāju un mākslinieku darinājumus.

Tieši Tavus darbus mēs gaidām!

Aicinām pieteikties amatniekus, rokdarbniekus, māksliniekus, mājražotājus un citus radošus cilvēkus. Darbi jums pašiem nav jātirgo, to darīsim mēs – skaisti un radot svētkus. Cenas saviem darbiņiem nosakāt jūs paši un mēs pievienojam uzcenojumu 25%.   Mēs no jums sagaidām skaistus un kvalitatīvus, pašu radītus  darbus un jūs mums to atgādājat! Par visu pārējo parūpēsimies mēs.

Svarīgi, lai darbi būtu pašu darināti, unikāli, interesanti, kvalitatīvi, skaisti noformēti. Var iesniegt neierobežotu skaitu darbu! J

Uzmanību!!! Obligāti!!! Darbu iesniegšanas kārtība:

  • Līdz 12.novembrim ( un vēlāk, ja citādi nevar) aizpildīt pieteikuma anketu ar precīzu darbu sarakstu un nosūtīt pa epastu davantirgus@gmail.com. Ja ir iespēja, lūdzu pievienojiet kādu smuku bildi ar produktiem, lai varam izmantot reklāmas nolūkos.
  • 19. un 20. novembrī (un vēlāk, saskaņojot laikus) - darbu iesniegšana klātienē! Jums jāatved precīzi tie darbi, kas tika norādīti pieteikuma anketā. Jums tiks izsniegtas cenu lapas ar svītru kodiem, kuras jums pašiem jāpiestiprina pie darbiem. Tad darbus kopā ar parakstītu pavadzīmi un reģistrācijas kopiju (tie, kas VIDā reģistrējušies) vai nodošanas aktu (tie, kas nav VIDā reģistrējušies) atstāsiet mums.
  • 4. un 5. janvārī jums jāierodas pēc nepārdotajām precēm un jāparaksta atdošanas akts, lai varam jums pārskaitīt naudu par pārdotajām precēm (līdz 25.01.2019).
  •  Pēc tirdzniecības laika beigām darbi netiek uzglabāti!
  • Tiem, kuriem nav iespējas preci piegādāt mums uz vietas, ir iespēja savu produkciju sūtīt caur Omnivas pakomātiem uz Kandavu (pirms tam mēs jums nosūtītu cenas/svītrkodus katrai precei, ko jūs piestiprinātu klāt), tad savu produkciju ar visām pieliktajām cenām atsūtītu mums. Par sūtīšanu jānorēķinās jums pašiem.

Mājražotājus, kuri gatavo nefasētas ēdamlietas - sierus, piparkūkas, gaļas, bulciņas, karstvīnus u.c.- aicinām sazināties ar mums. Būs degustāciju dienas, kurās jūs paši varēsiet tirgot savu produkciju.

Lūdzam padomāt par skaistu noformējumu, iesaiņojumu. Tie , kas tirgo sīkas lietas (piemēram, rotas), drīkst iesniegt darbus ar gataviem noformētiem stendiem. Tie, kas iesniedz adījumus, keramiku u.c., lūdzam pievienot iesaiņojuma papīru, maisiņus, kastītes .u.c.

DĀVANTIRGU AR ROZĪNĪTI organizē biedrība Allnature.

Atbalsta uzziņu portāls www.viss.lv

Vairāk informācijas: Ieva – 25479582, davantirgus@gmail.com; Linda - 26369421

Rekvizīti:
Allnature Biedrība,
Reģistracijas numurs: 40008224437,
Konta numurs: LV97HABA0551038495631,
Banka: Swedbanka,
Adrese: “Stendzes”, Nīcas pag, Nīcas novads, LV - 3473

back to top