DĀVANTIRGUS AR ROZĪNĪTI - Ziemassvētku tirdziņš Sabilē


Ziemassvētki ir priekpilni svētki - sniegs, dāvanas, dziesmas, mīļi cilvēki un labi vārdi. DĀVANTIRGUS ar rozīnīti ir vieta, kur iegriesties,  lai šajos Ziemassvētkos neapjuktu lielveikalu plauktu piedāvājumā, bet iegādātos jēgpilnas dāvanas.Tāpēc aicinām paskatīties tepat blakus mūsu Ziemassvētku tirdziņā, ko rada mūsu cilvēki un braukt ciemos uz DĀVANTIRGU ar rozīnīti.

DĀVANTIRGUS ar rozīnīti darbosies no 1.-30.decembrim, 2018, Sabilē - Rīgas ielā 34, "Sarades namiņā".


Biedrība “Allnature” sadarbībā ar uzņēmu “Sarade” organizē unikālu izstādi - tirdziņu DĀVANTIRGUS ar ROZĪNĪTI.

Tajā būs iespēja iegādāties vairāk kā 7 000 unikālus, kvalitatīvus roku darinājumus. Sabiles un Kurzemes tuvākas un tālākas apkārtnes mākslinieki, dizaineri un amatnieki ir čakli strādājuši, lai pagatavotu mums visiem jaukas Ziemassvētku dāvanas - gleznas, jostas, sautējamos traukus, krūzes, svečturus, stilīgus adījumus - cimdus, cepures, šalles, lielus un mazus pinumus, preces bērniem - attīstošas rotaļlietas, krāsainas pidžammas, siltas cepures, dāvanas vīriešiem, metāla kalumus, koka izstrādājumus, dažādus gardumus, unikālus eglīšu rotājumus, apsveikumu kartītes un daudz ko citu.

DĀVANATIRGUS norisināsies Sabilē, radošajā mājā Rīgas ielā 34. Mūsu rūķi palīdzēs Jums sakomplektēt dāvanas un iesaiņot tās. Darbosies atpūtas stūrītis, būs iespēja piedalīties dažādās darbnīcās, pacienāties ar kafiju un baudīt mūziku un svētku noskaņu!

Tāpat svētku laikā būs dažādi pasākumi, koncerti.

DĀVANTIRGUS ar ROZĪNĪTI darba laiki:

T. C.Pk. Se. Sv 10:00- 20:00

P. O. – Slēgts

24., 25.,26.,27. Decembrī – Slēgts

Atbalsta uzziņu portāls www.viss.lv


Vairāk informācijas: Ieva – 25479582, davantirgus@gmail.com; Linda - 26369421

Rekvizīti: Allnature Biedrība, Reģistracijas numurs: 40008224437, Konta numurs: LV97HABA0551038495631, Banka: Swedbanka, Adrese: “Stendzes”, Nīcas pag, Nīcas novads, LV - 3473

DĀVANTIRGUS ar rozīnīti ir klāt!
back to top